Výhody eSenderu

Jaké jsou výhody eSenderu?

Odpověď je jednoduchá – nejlepší a zároveň nejlevnější marketing na světě. Aneb jak byste přímo oslovili například 20 000 lidí? Pokud byste rozdávali letáčky, tak máte mnohem větší náklady, reklama na internetu také není přímo ideální – pokud se například platí za zobrazení, hodně lidí na to ani neklikne. Ale když Vám přistane zajímavá nabídka přímo do emailu? No přiznejte se kdo ji neotevře?

Esender je prostě velmi silný marketingový nástroj, kterým oslovíte velké množství svých klientů.

Dále je dobré se svými klienty udržovat kontakt, aby Vám třeba neutekli za konkurencí. Takhle když se jim pravidelně připomenete,určitě si u Vás znovu rádi nakoupí.

Výhody eSenderu

Nízké náklady

Nejsilnější a nejlevnější marketingový nástroj dostupný přes internet – přesvědčte se sami o jeho kvalitách a udržujte pravidelně kontakt se svými zákazníky. Nedovolte svým zákazníkům odejít ke konkurenci.

Mnoho našich klientů již eSender používá a díky pravidelnému kontaktu se svými zákazníky se jim zvedly tržby. Aplikace se jim tedy mnohonásobně vyplatila.

Výhody eSenderu

Přizpůsobivé zobrazení
na všech zařízeních

Stojíte zrovna v dopravní zácpě na cestě do kanceláře? Máte už v hlavě myšlenku na rozesílání? Vytvořte si díky responzivnímu zobrazení aplikace eSender zprávu pro zákazníky pohodlně na svém telefonu nebo tabletu.

Zprávu si na mobilním zařízení můžete rozpracovat a následně třeba dokončit jakmile dorazíte do kanceláře.

Můžete také na mobilních zařízeních kontrolovat aktuální stav rozesílaných kampaní, stačí se jen přihlásit a to vše pohodlně ze svého mobilu nebo tabletu díky příjemnému responzivnímu zobrazení.

Výhody eSenderu

Předdefinované šablony emailů

Díky předdefinovaným šablonám budete moci vytvořit novou hromadnou emailovou zprávu pro své zákazníky opravdu za pár okamžiků.

V kombinaci s responzivním zobrazením v podstatě nepotřebujete ani počítač.

Bez problémů si můžete i vytvořit vlastní šablonu, kterou pro budoucí použití můžete vkládat přes HTML kód.

S eSenderem hromadné rozesílání emailů nikdy nebylo jednodušší!

Výhody eSenderu

Neomezeně je opravdu neomezeně

Žádné omezení v importovaných kontaktech – můžete naimportovat třeba milion kontaktů a více.

Nelimitované množství odeslaných emailů, eSender můžete využívat dle libosti. Ať odešlete milion emailů nebo pět tisíc, platíte vždy jen jednu cenu. Čím více tedy eSender využíváte tím více se Vám vyplatí!